Батьківські збори

Сьогодні у Погірцівській СЗШ І -ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори.На порядок денний зборів винесено три питання. Одним з найважливіших питань була проблема захворюваності на кір. Роз’яснити це питання допоміг сімейний лікар лікарської амбулаторії Гнип Ярополк Михайлович. Він познайомив батьків з кількістю захворівших осіб на сьогоднішній день в Україні, із причинами виникнення спалахів захворювання на кір,а також наголосив на необхідність робити щеплення відповідно до календаря щеплень для запобігання захворюваності.
Директор школи Стасишин Оксана Теодозіївна підготувала для присутніх відео- ролик про кір, де батьки були ознайомлені із симптомами захворювання на кір, методами лікування та можливими ускладненнями після захворювання. Батьки мали можливість отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили.
Другим важливим питанням зборів було :”Як запобігти булінгу у школі? “На це питання дала вичерпну відповідь соціальний педагог Кузбит Ірина Богданівна, а також на зборах перед батьками виступила старший інспектор ювінальної превенції патрульної поліції Самбірськогго відділу поліції, майор поліції Андрощук Г.І., яка розказала батькам про наслідки і відповідальність за вчинення булінгу.