27 жовтня 2022 року Кузь Ольга Федорівна провела батьківські збори на тему “Роль батьків у створенні сприятливих умов щодо адаптації першокласників. Батьківська підтримка як необхідна умова успішної адаптації першокласників”.
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-896d42587bdaa2a953a74167bd73499fbea1cd288dca69c640e49ec30c96672e_8475b97c395bbd21-766x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-119724acadee75ff096bb04f566521b66261d34219e6a9d91478872fd5ba1617_27b78545bf89dc35-257x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-c8b567588a4f0f8babeac746515ffbdeb2676888c202d41c47e97a5a502fbc4b_df38e7985fe744c2-815x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-f534b9b9b0932423db2231877a93ce5363ed44deb587708129da586bee9d1733_3fdf82d5a1f2e291-257x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-6277ebc1e94f24f71329e8759076cc407c413638373ee88deaa72417ee4ce7b7_fd551d882b049c46-257x458.jpg)
Погірцівська СЗШ І-ІІІ ступенів
Офіційний сайт
Погірцівська СЗШ І-ІІІ ступенів
Офіційний сайт
27 жовтня 2022 року Кузь Ольга Федорівна провела батьківські збори на тему “Роль батьків у створенні сприятливих умов щодо адаптації першокласників. Батьківська підтримка як необхідна умова успішної адаптації першокласників”.