Сьогодні класний керівник 9 класу Витичак Ірина Ігорівна разом з вчителем початкових класів Бабій Ольгою Володимирівною провели виховний захід « Андріївські вечорниці». Захід проводився з метою формувати в учнів повагу та пізнавальний інтерес до національних звичаїв, традицій українського народу, його культури та національної спадщини, виховувати любов до рідної землі, до нашої неньки- України. Різні розваги, співи, жарти, ворожіння були головними діями заходу.
Вечірній квартал “Ворожія”
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406225767_1740774469765839_35254278538104869_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/399328083_1740774626432490_6915614882221127016_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406326901_1740774373099182_4699594848921374764_n-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406325370_1740774206432532_1371546162651521156_n-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406321946_1740774256432527_577168230915948701_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406319665_1740774456432507_4714360418161696989_n-458x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406330306_1740774149765871_2511773801768577741_n-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/406328442_1740774076432545_4509818943873449195_n-344x458.jpg)