“Знаковий рубіж- річниця повномасштабного вторгнення в Україну”.Під такою назвою пройшов виховний захід у Погірцівській СЗШ І- ІІІ ступенів.Присутні з болем і слізьми в очах слухали ведучих і дивилися сценки.Котилися сльози по щоках коли учні 7 класу виконували танець.Ми не маємо права забути усіх хто віддав своє життя за волю України і тих, хто героїчно боронить нашу Батьківщину від загарбників.
Виховний захід « Знаковий рубіж- річниця повномаштабного вторгнення в Україну»
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/03/336041500_1334004673829471_3176144583046187234_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/03/335447386_1269531863649884_8104571247234738711_n-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/03/336462347_786118822873255_4276797555199880813_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/03/336504742_178825274931081_6091531369802738262_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/03/336547476_754272862714376_5654179302890211178_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/03/336657871_1644944852629749_8038905888280908077_n-611x458.jpg)