Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Саме з цього приводу сьогодні у 2 класі проведено виховну годину ” Від зернини – до хлібини”.
” Від зернини – до хлібини”.
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-17_12-52-12-805-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-17_12-52-12-890-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-17_12-52-12-957-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-17_12-52-14-636-382x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-17_12-52-14-712-428x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-17_12-52-14-779-425x458.jpg)
Погірцівська СЗШ І-ІІІ ступенів
Офіційний сайт
Погірцівська СЗШ І-ІІІ ступенів
Офіційний сайт
Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Саме з цього приводу сьогодні у 2 класі проведено виховну годину ” Від зернини – до хлібини”.