Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був Голодомор 1932-33 років.
З метою вшанування жертв Геноциду у 7 класі Погірцівської СЗШ І-ІІІ ступенів була проведена Година скорботи ” Не дамо загасити свічку пам’яті”. Учні читали вірші – спогади очевидців тієї страшної трагедії, запалили свічку пам’яті і вшанували пам’ять померлих від голоду хвилиною мовчання.
Година скорботи ” Не дамо загасити свічку пам’яті”
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_06-40-02-321-359x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_06-40-02-444-365x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_06-40-02-549-692x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_06-40-02-655-372x458.jpg)