У рамках акції «16 днів проти насилля» практичним психологом та соціальним педагогом Кузь О. Ф. проведено заняття “Ми проти насилля: рука нікого не вдарить” для учнів 2 класу Погірцівської СЗШ І-ІІІ ступенів. Під час заняття учні ознайомилися з видами насильства, переглянули відеоролик, відповідали на запитання:
- Як ви розумієте поняття «насильство»?
- Чи доводилося вам колись відчувати насильство?
-Чи били ви кого-небудь?
Після взаємної бесіди учні запевнили, що їх рука ніколи нікого не вдарить. І на підтвердження цього кожен учасник обводив руку на плакаті “Ця рука нікого не вдарить”. - Сподіваємось, що насилля ніколи не стане на шляху у нашому житті.
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-113d43a46d04380deb280c8f959afed294633080b7e33150db9bedd7679f9157_1e00cb8e03a9b921-815x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-2c7035df5ddc1b5357502eb8071a6fd70d36c167e8fd1755075db1d000ea2af3_7d57b917a9de3e90-1-257x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-3caf0d98f42686163873bfb3e51dfe19733f120ca90dc4fbd8231da2e26ddca9_cb007a8ef0c279f7-257x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-6e28e5c3b62fc47f2a2d437d1ad3793aa618e3e51bae0a9a95620b1fbe5fa4b9_59199c5e263cbf7e-815x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-7a927a997c4d01e2162a012566e48f63f63f7b6280ab55280f21539077de87a0_953f25ab05c410e2-257x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-01494b777aa4c4b081824c7be0c2b69283694f94c5def3f078fa638f2e42c336_8317d8ad4ffea307-1-257x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-7d4f1851f3b16da048afcb075dbf0dec806044b2734672decfc66e40c2eedf54_99e98e40ed2f49dd-815x458.jpg)