Сьогодні в нашій школі був дуже насичений день. До нас приїхав представник Мальтійської служби , якого ми дуже давно і довго чекали. П. Богдан кваліфікований хірург працює у Мальтійській службі , щоб безоплатно допомагати, вчити колективи надавати домедичну допомогу потерпілим. Дуже грамотно, професійно показував і пояснював учням, як рятувати людей при зупинці серця, при обмороках… Дякую від себе і від учнів 8-9 класів за дуже цікавий, практичний, потрібний тренінг.Зазначу, Мальтійська служба допомоги #MalteserUkraine проводить кваліфіковані курси з першої домедичної допомоги згідно із основними положеннями Європейської ради реанімації. Тренінги інтерактивні та на 80% складаються з практики. Навчання відбувається за підтримки #AuswaertigesAmt#deutschebotschaftkiew#malteserinternational.
Тренінг Мальтійської служби
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2024/04/425787276_1826054114571207_7823951498634039294_n-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2024/04/436838727_1826056344570984_5287677813590779333_n-609x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2024/04/436297290_1826056367904315_7717855003154665042_n-611x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2024/04/436426066_1826056167904335_219825673217987414_n-609x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2024/04/436815776_1826056357904316_1261858963308172542_n-609x458.jpg)