21 листопада класний керівник 9 класу Витичак І.І. провела з учнями урок мужності на тему”Україна – країна нескорених”. На цьому уроці вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.Вчитель зуміла зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також розвинула бажання стати гідними громадянами України.
Урок мужності у 9 на тему: «Україна – країна нескорених!»
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/377260978_882837390135592_7644411724120867923_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/371513999_760537282579238_3015397469686208471_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/371501623_641187571549375_8883592720149288376_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/370625141_1016936922916586_374148213136041681_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/370240581_699526022170740_3907668662889494999_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/370152259_893215179073419_7001179950744686331_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/368069691_1077543380098248_141910895335439139_n.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/363627113_314488528197274_6341273204321627091_n.jpg)