25 листопада в нашій школі був проведений ІІ етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури. В ІІ етапі конкурсу взяли участь учні 5, 6, 8, 9 класів, які стали переможцями попереднього етапу
ІІ етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_19-42-26-654-344x458.jpg)
![](http://pohirci-school.org/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_19-42-26-891-344x458.jpg)